1
2
3
4
5

Oferta Pracy

Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych zatrudni osobę na stanowisko: Analityk kredytowy.

Zakres obowiązków:

  1. analiza sytuacji finansowej kredytobiorców,
  2. monitoring ekonomiczno kredytowy,
  3. windykacja wierzytelności.

Data rozpoczęcia pracy: 02.11.2022 r.

Czas pracy: pełny etat

Umowa na czas określony.

Wynagrodzenie: 0d 3600-4600 PLN brutto

Wymagania: wykształcenie wyższe

Kontakt:

  • kontakt osobisty- Sekretariat ul. Bełska 12, 38-700 Ustrzyki Dolne w godzinach: 9:00-15:00

  • telefoniczny w godz.: 8:00-16:00 pod nr:604-539-682

  • e-mail do składania CV: m.niznik@bbsustrzyki.pl

  • Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bieszczadzki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Ustrzykach Dolnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bieszczadzki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Ustrzykach Dolnych przy ul. Bełska 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.