1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rachunki dla klienta indywidualnego

Zgodnie z Ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (tekst jednolity Dz.U. z 2017 r., poz.2003) od 8 sierpnia 2018 r. Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych posiada w swojej ofercie Podstawowy Rachunek Płatniczy.

Podstawowy Rachunek Płatniczy to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w złotych polskich przeznaczony dla Klientów indywidualnych nieposiadających rachunku płatniczego w żadnym banku.

Nowa aplikacja Ebo Mobile Pro już dostępna!
Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy mobilną wersję bankowości internetowej.

W Bieszczadzkim Banku Spółdzielczym możesz założyć Rachunek systematycznego oszczędzania dzięki któremu zgromadzisz kapitał na przyszłe wydatki. Dzięki temu rozwiązaniu możesz sfinansować swój przyszły cel, np. studia dla dziecka, wesele, wymarzoną wycieczkę.

Odkłądając co miesiąc nie dużą kwotę pieniędzy możesz zgromadzić duży kapitał.

Rachunki systematyznego oszczędzania prowadzone są bezpłatnie i oprocentowane według zmiennej stopy procentowej w stosunku rocznym: od 01.06.2022 r.

12 miesięczne - 2,20 %

36 miesięczne - 2,40 %

60 miesięczne - 2,50%

Rachunki walutowe prowadzone są w walucie EUR, USD i GBP. Dzięki rachunkowi walutowemu możesz otrzymywać i wysyłać przelewy w orginalnej walucie.Dostajesz przelew z zagranicy i wybierasz w dowolnym momencie z opcją przewalutowania na PLN lub w walucie orginalnej.Brak miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku.

talentKonto to konto skierowane do dzieci i młodzieży do 18 lat. Przygotowuje do pierwszych kontaktów ze światem finansów, uczy zarządzania własnymi oszczędnościami. Wybierając talentKonto otrzymujesz prowadzenie rachunku ROR za 0 zł.wygodneKonto to konto skierowane dla osób które ukończyły 18 lat, w tym studentów.

Jeśli nie masz stałych dochodów, lub tylko okazjonalnie korzystasz z konta, Książeczka Oszczędnościowa A’VISTA jest dobrym rozwiązaniem dla ciebie. Wpłacasz i wypłacasz środki kiedy chcesz. To zależy od ciebie.

  • wpłaty i wypłaty środków – 0,00 zł
  • prowadzenie konta – 0,00 zł
  • bezpieczeństwo przechowywanych środków
  • możliwość przeprowadzania rozliczeń pieniężnych
  • oprocentowanie  0,05%