Bankowość mobilna EBO Mobile

Bankowość mobilna EBO Mobile Pro już dostępna na iPhone, Android, Huawei! Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy nową wersję bankowości mobilnej.

Aplikacja  EBO Mobile Pro  to rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie swoimi finansami i obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon lub tablet.

Usługa jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników bankowości internetowej EBO. Teraz z telefonu sprawdzisz stan konta, zrobisz przelew w czasie w którym uruchamiałby się twój komputer.
Intuicyjny i przyjazny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków.
Aby pobrać aplikację należy w sklepie z aplikacjami danego telefonu wyszukać i zainstalować aplikację pod nazwą: BS Ustrzyki Dolne Ebo Mobile.
Aby sparować aplikację na telefon z rachunkiem należy zalogować się do swojego konta na https://ebo.bbsustrzyki.pl i w ustawieniach wybrać dostęp mobilny i wybrać dodaj urządzenie. Dalej postępować zgodnie z komunikatami.

Korzystanie z aplikacji jest bezpieczne, połączenie między telefonem komórkowym, a Bankiem jest szyfrowane, a do zalogowania się potrzebny jest indywidualny PIN. Program dedykowany jest dla urządzeń mobilnych wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Huawei

Bankowość mobilna EBO Mobile Pro w BBS Ustrzyki Dolne to:

Podstawowe funkcjonalności usługi to:

Proces zatwierdzania transakcji w aplikacji mobilnej pokazany jest na stronie poniżej.
Mobilna autoryzacja krok po kroku

Scroll to Top